Політика конфіденційності

   Використання Користувачем сайту Інтернет-магазину означає згоду з цією Політикою конфіденційності та умовами обробки персональних даних Користувача.

    У разі незгоди з умовами Політики конфіденційності Користувач повинен припинити використання сайту Інтернет-магазину.

   Дана Політика конфіденційності персональних даних (далі – Політика конфіденційності) діє відносно всієї інформації, яку Інтернет-магазин «Ковка-ефект» розташований на доменному імені kovka-effect.com, може отримати про Користувача під час використання сайту Інтернет-магазину, програм і продуктів Інтернет-магазину.

Справжня Політика конфіденційності встановлює зобов’язання Адміністрації сайту Інтернет-магазину з нерозголошення і забезпечення режиму захисту конфіденційності персональних даних, які Користувач повинен за вимогою надати Адміністрації сайту при реєстрації на сайті Інтернет-магазину або при оформленні замовлення для придбання Товару.

Персональні дані, дозволені до обробки в рамках цієї Політики конфіденційності, надаються Користувачем шляхом заповнення реєстраційної форми на сайті Інтернет-магазину в розділі реєстрації або в розділі замовлення товарів і включають в себе наступну інформацію:

  • Прізвище, ім’я, по батькові Користувача;
  • Контактний телефон Користувача;
  • Адреса електронної пошти (e-mail);
  • Адреса доставки Товару;

Які персональні дані опрацьовуються.

Дані про користування

Коли ви відвідуєте наш сайт, ми зберігаємо ім’я додатку який ви використовуєте, ідентифікатор браузера, веб-сайту, з якого ви нас відвідали, частини нашого сайту, які ви відвідали, дати і тривалість вашого відвідування, ваш Google Analytics user ID, IP-адресу. Ми використовуємо ваш IP-адресу та / або країну, щоб приблизно визначити ваше місце розташування, з метою надання кращого сервісу.

Ми опрацьовуємо дані про користування, щоб полегшити вам доступ до нашого сервісу і забезпечити його зручне використання, покращити якість сервісу і розробити нові сервіси, а також для наших маркетингових цілей. Ми також опрацьовуємо дані про користування в анонімній формі для статистичних цілей і з метою покращення роботи нашого сайту.

Правовою основою для такого опрацювання є ваша згода й наші законні інтереси, такі як моніторинг і покращення нашого сайту і сервісу.

Кошик
Scroll to Top